Kundenspezifische Kunststoffgehäuse - die optimale Schale für wertvolle Elektronik
apra
Polski Deutsch English Français

apra-plast

Celem założonej w 1991 roku firmy była "produkcja i dystrybucja wykonanych na zamówienie plastikowych obudów w ilościach małych i średnich".

Ciągłe inwestycje w najnowsze technologie, kompetencje, innowacyjności i wiedze naszych współpracowników pomagają nam w realizacji naszych firmowych zasad.
 
Od jesieni 1999 roku firma apra-plast Kunststoffgehäuse-Systeme GmbH znajduje się w nowej dużo większej siedzibie przez co znacznie powiększyła się nasza zdolność produkcyjna i magazynowa.

Tempo i rozwój elektroniki zapiera dech w piersiach, przez co cykl życia produktów jest coraz krótszy. Ten kto może zaprezentować swoje innowacyjne produkty jako pierwszy na rynku zdobywa prowadzenie.

Dodatkowo nie chodzi tu o obudowy standardowe które każdy może kupić - indywidualność jest wymagana!

Dzięki połączeniu trzech różnych technik przetwórstwa tworzyw sztucznych, wraz z naszą spółką-matką dostosowywujemy się do wymagań rynku w którym pracujemy i oferujemy indywidualne rozwiązania dla elementów z tworzyw sztucznych od małych do dużych serii produkcyjnych.

Przy większych ilościach, nietypowych formach i materiałach, Radaplast dział macierzysty firmy Apra-norm, znajdzie zawsze optymalne rozwiązanie.